egy kihagyhatatlan színarannyal bevont éremszettben

Színarannyal bevont éremszett a 6:3 mérkőzés 70. évfordulója alkalmából

• Jubileumi kibocsátás a 70. évfordulóra
  • Kizárólag cégcsoportunk kínálatában érhető el!
Egyedi termék Elfogyott

70 éves az „évszázad mérkőzése”, a legendás 6:3

70 éve 1953. november 25-én a magyar válogatott, az Aranycsapat szenzációs győzelmet aratott a hosszú ideje veretlen angol csapat ellen a londoni Wembley-ben. Ennek a legendás labdarúgó-mérkőzésnek a végeredménye volt a 3:6, amire, mi magyarok, mindannyian csak 6:3-ként emlékszünk. Ennek a sporttörténeti győzelemnek az emlékére, valamint az Aranycsapat tiszteletére készültünk egy csodálatos jubileumi éremszettel, ami az „évszázad mérkőzésének” napján debütál.

A londoni siker emlékére a Magyar Labdarúgó Szövetség 1993-ban, a 40. évfordulón, november 25-ét a magyar labdarúgás napjává nyilvánította. Azóta minden évben ezen a napon megemlékezünk hazánk futballjának legendás játékosairól és sportszakembereiről.

Ünnepeljük együtt ezt a világra szóló történelmi sikert egy színarannyal bevont emlékérem szettel, mely csak a Magyar Éremkibocsátó Kft. kínálatában érhető el. Az emlékérem szett tartalmaz egy a 6:3-ról szóló, és a 2 gólt szerző valaha élt legismertebb és legnépszerűbb magyar játékos Puskás Ferenc portréjának színarannyal bevont emlékérmeket.

1953-ban Magyarországon még nem volt televíziózás, ezért a mérkőzést a Magyar Rádióban a legendás sportriporter, Szepesi György közvetítette.

Most Önnek is lehetősége nyílik a lenti linkre kattintva megnézni vagy visszanéznie Puskás Ferenc 2 gólját, Szepesi György eredeti kommentálásában. A gólok egyike a méltán világhírű visszahúzós csel, mellyel elfektette a becsúszó Wrightot, az ellenfél csapatkapitányát, a világ egyik legjobb hátvédjét, majd védhetetlenül bombázott a rövid felső sarokba (1–3).

Ünnepelje velünk Ön is az évszázad mérkőzésének 70. jubileumát ezzel a különleges emlékérem szettel!

Miért érdemes leadni a megrendelését?

• Színarany bevonat (Au 999/1000)
  • Jubileumi kibocsátás az évfordulóra
  • Díszdobozba csomagolva
  • Limitált példányszám: mindössze 1953 szett érhető el
  • Ajándék: Eredetiséget Igazoló Tanúsítvány és izgalmas kísérőlevél

Váljon most Ön eme kihagyhatatlanul nagyszerű emlékérem szett büszke tulajdonosává!

A két előlap:
Puskás Ferenc aláírásával ellátott portréja és a legendás 6:3 mérkőzés időpontja, helyszíne és gólszerzői
1953 szett

Igen, megrendelem 6:3 mérkőzés 70. évfordulója alkalmából színarannyal bevont emlékérmeket kedvező áron, 34 900 Ft-ért (+1490 Ft csomagolási és postaköltség). A termék ára online, vagy szállításkor a futárnak vagy a termékhez csatolt fizetési szelvényen, a számla kiállításától számított 21 napon belül fizetendő.

Ne feledje, amennyiben az érem nem teljesíti előzetes várakozásait, a vonatkozó jogszabályok szerint Önt indoklás nélküli elállási jog illeti meg, és a kézhezvételtől számított 14 napon belül visszaküldheti. Ekkor annak árát visszatérítjük.

Értesítsen, amint a termék elérhető lesz!